Haarweb Forum  
Bijna 100.000 bezoekers p/mnd! Zie hier

Ga terug   Haarweb Forum > Hirsutisme > Hirsutisme - Behandelingen

Reageren
 
Discussietools Discussie waarderen Weergave
Oud 19 mei 2015, 12:21   #1
Kiomi
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 17 augustus 2009
Berichten: 7
Unhappy Medicinale behandeling

Hallo

Ik ben 31, en heb sinds mijn puberteit last van hirsutisme, en al reeds vanalles geprobeerd, inclusief laser, maar de haren blijven steeds terugkomen.
Nu is mijn bloed ook reeds verschillende keren gecontroleerd, maar niks speciaals aangetroffen, geen pcos, maar ik krijg wel medicatie.
De specialist heeft mij nu op Aldactone, Metformax en Daphne (anticonceptie) gezet, die neem ik nu allemaal zo'n 7tal maand.

Ik denk dat de haartjes op mijn kin nu wat trager groeien, maar ik zit met een probleem; ik geloof dat ik heel wat bijwerkingen heb van de anticonceptiepil met antiandrogene werking; Ik heb heel erg droge huid, haar en nagels. (mijn nagels bladderen af en zijn zo sterk als papier). Ik ben prikkelbaar, moe en lusteloos. En last but not least; ik heb nog nul libido. Niks wil nog werken daarbeneden.

Nu vraag ik mij af, is het dan nog wel waard? Zijn er andere pillen die beter zouden kunnen werken?

De specialist zei me dat ik beter kan gaan waxen, maar dat vind ik erg eng, en dan moet ik ook het haar op mijn gezicht zo lang laten staan...
Tips? ervaringen?
Ik hoor het graag!

Dankjewel
Kiomi is offline   Met citaat reageren
Oud 22 mei 2015, 05:48   #2
bellaitalia
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 22 mei 2015
Berichten: 2
Geslacht:
Hallo

Misschien ligt het aan een van de pillen die je momenteel neemt? Je kan je misschien best eerst informeren om te kijken of er geen andere anticonceptiepil mogelijk is of zo. Ikzelf gebruik yasmine met androcur, maar bij mij was het zo dat mijn haar te gevoelig reageert op androgenen of zoiets, vandaar androcur (een anti-androgeen). Aangezien er bij jou niet echt een verklaring gevonden is, weet ik niet of dit voor jou een optie is. Voor de rest ken ik ook enkel laserontharing of electrolyse. Ik zou zeggen ga eens terug en vraag om alternatieven? En anders misschien eens proberen met natuurlijke middelen, veel spearmint-thee drinken zou helpen. Maar ik heb het zelf nooit geprobeerd, dus ik kan je niet vertellen hoe effectief het is.

Ik wens je het allerbeste!
bellaitalia is offline   Met citaat reageren
Oud 26 mei 2015, 14:14   #3
Kiomi
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 17 augustus 2009
Berichten: 7
Bij mij is het in principe hetzelfde probleem. Maar ik vrees dat ik met andere androgeenremmende producten dezelfde bijwerkingen zal hebben. Ik weet het ook niet goed maar ga het in elk geval vragen bij een volgend bezoek.
Heb jij baat bij yasmin en androcur? En geen bijwerkingen?
Kiomi is offline   Met citaat reageren
Oud 8 juni 2015, 10:29   #4
bellaitalia
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 22 mei 2015
Berichten: 2
Geslacht:
De haartjes zijn niet weggegaan, maar ze groeien naar mijn gevoel wel trager, en zeker die op m'n buik zien er toch dunner uit dan ze eerst waren, maar ik vrees dat het daar bij zal blijven.
Ik heb wel geen enkele bijwerking zoals die droge huid en zo, maar een laag libido is volgens mij een mogelijke bijwerking van zowat elke pil. De enige reden waarom ik soms overweeg om ermee te kappen is dat ik meer ongerust ben over de mogelijke bijwerken van anticonceptie zoals een embolie of dat er misschien op lange termijn wel gevolgen zullen zijn. Ze zeggen dat het geen effect heeft op je vruchtbaarheid en zo, maar uiteindelijk krijg je toch een heleboel hormonen binnen gedurende een lange tijd (zeker als je de pil samen met androcur neemt), dus dan denk ik van ja zo gezond kan het toch allemaal ook niet zijn. Ik ben alleen bang dat als ik ermee stop dat het de haartjes harder gaan groeien. Maar zoals ik al zei, tot nu toe geen problemen. Ik zit ook niet in de risicogroep zoals rokers of zo dus daar moet je dan ook maar rekening mee houden denk ik dan.

Ik zou zeggen ga je informeren over wat de mogelijkheden voor jou zijn. Ik ken die pil die jij neemt nu niet, maar misschien dat als je er iets als androcur bijneemt je nog meer bijwerkingen krijgt omdat je dan denk ik nog meer slikt. Of misschien ligt het gewoon echt aan je pil of zo. Maar ik ben geen dokter dus ik weet er natuurlijk niets van uiteindelijk Elk lichaam is anders en wat voor de een goed werkt, werkt voor de ander misschien niet en omgekeerd. Gewoon eens vragen en zien wat er kan gebeuren. Je kan natuurlijk ook altijd een second opinion gaan vragen bij iemand of zo, misschien dat die nieuwe mogelijkheden of inzichten kunnen bieden.

Laatst gewijzigd door bellaitalia; 8 juni 2015 om 10:37
bellaitalia is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools
Weergave Geef een waardering voor deze discussie
Geef een waardering voor deze discussie:

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:48.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Produced by Limelight Studios. Copyright © 2001-2014 Stichting HaarWeb.