Haarweb Forum  
Bijna 100.000 bezoekers p/mnd! Zie hier

Ga terug   Haarweb Forum > Alopecia Androgenetica > Medicijnen/haargroeimiddelen

Reageren
 
Discussietools Discussie waarderen Weergave
Oud 27 augustus 2003, 11:42   #1
Johan999
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 28 juli 2003
Berichten: 22
toename van lichaamshaar door fina

Ik ben vandaag eindelijk naar de dermatoloog geweest, nu is het dus zeker, ik ben kalend

Ze heeft me minox 3.75% voorgeschreven, en ze had het ook over fina. Ze zei echter wel dat dit bijwerkingen kan hebben, en dat ik zelf op internet kon zoeken naar ervaringen. dankzij dit forum ben daar al veel over te weten gekomen.
Maar ergens op een nieuwsgroep las ik dat fina kan zorgen voor een toename van lichaamshaar, en dit wil ik echt niet !
link

Ze zei ook dat je met fina moet stoppen als je ooit kinderen wil, is dit wel zo ? Dat heb ik nog nergens gelezen voor een man.

En ik twijfel er ook aan of het wel goed is om zo een medicijn te nemen op mijn 17 jaar.
Johan999 is offline   Met citaat reageren
Oud 28 augustus 2003, 07:55   #2
Max
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 20 maart 2002
Berichten: 96
Hoi,

Die twijfel kan ik goed begrijpen, die had ik ook. Dat is een beslissing die je zelf neemt. Als je heel erg zit met het feit dat je kalend ben, dan grote kans dat je de stap zet. Zit je er niet mee, des te beter, niet aan beginnen...

Groeten,


Max
Max is offline   Met citaat reageren
Oud 28 augustus 2003, 23:48   #3
Johnny
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 31 maart 2002
Berichten: 262
Op het moment dat je kinderen wil moet je geen fina slikken. Daarvoor mag wel, althans ik ben nog geen onderzoek tegengekomen dat het problemen zou geven. De reden dat je op dat moment moet stoppen is dat finas problemen kan geven aan de geslachtsdelen van het kind.
Als je finas neemt dan zorgt dit er voor dat testosteron in mindere mate wordt omgezet in dihydrotestosteron. Dit betekent dus meer testosteron. Hoe hoger je testosteron is, hoe zwaarder je stem is, hoe meer lichaamshaar je hebt e.d. Vandaar dat je meer lichaamshaar kan krijgen als je finas slikt.
Johnny is offline   Met citaat reageren
Oud 30 augustus 2003, 21:20   #4
pindakaas
pindakaas the 2nd.
 
pindakaas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2003
Berichten: 1.798
re

Hai Johan,
Wat betreft dat lichaamshaar.. dit had ik nooit bij fina gehad.. En nu bij duta merk ik toch wel her en der wat vlassige haren op. (met name bij de benen)
Ik hoop niet dat dit door zet, want ik heb het al druk genoeg met het scheren van m`n baard Die overigens ook stukken sneller groeit de laatste tijd. Waarschijnlijk ook een teken van een hoge testosteronpiek.
__________________

M
y

r
e
g
i
m
e
n

finasteride

e
n

cetirizine



--'blablabla'--
pindakaas is offline   Met citaat reageren
Oud 31 augustus 2003, 11:21   #5
Jaapie
NW 2-
 
Jaapie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 juni 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 2.595
Ik gebruik geen fina, maar saw palmetto en merk dat ik nu ook meer baardgroei krijg. Voordat ik aan de SP begon, had ik heel weinig baardgroei en nu moet ik me wel dagelijks scheren.
__________________
Regimen:
Rogaine foam
Minoxidil 5%
HW-topical III
Multi vit / fibers / DHA+EPA

Experimenteel

Jaapie is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools
Weergave Geef een waardering voor deze discussie
Geef een waardering voor deze discussie:

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:23.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Produced by Limelight Studios. Copyright © 2001-2014 Stichting HaarWeb.