Haarweb Forum  
Bijna 100.000 bezoekers p/mnd! Zie hier

Ga terug   Haarweb Forum > Alopecia Androgenetica > Medicijnen/haargroeimiddelen

Reageren
 
Discussietools Discussie waarderen Weergave
Oud 23 januari 2004, 10:53   #1
Mellie
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 5 januari 2004
Berichten: 6
[finasteride] [dutasteride] Gynaecomastie (borstvorming)

Hey mensen,

Ik heb eigenlijk een vraag..Heb van fina bijwerking gekregen wat wel meer mensen hebben gehad. Ik heb alleen last van Gyno nu denk ik.. Mijn borsten zijn niet gegroeid maar mn tepel is wel opgezet en het voelt ook pijnlijk aan.. Hebben meer mensen dit gekregen en kan gyno gevoellig zijn? De pijnlijke plek zit echt precies bij de tepel dus lijkt me sterk dat het iets anders is.. Ik hoor het wel

Groeten,

Melv
Mellie is offline   Met citaat reageren
Oud 23 januari 2004, 14:15   #2
Jaapie
NW 2-
 
Jaapie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 juni 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 2.595
Ja er zijn anderen die daar last van hebben gehad. Het gaat niet zomaar over.
Stop met fina of neem een oestrogeen blokker als Arimidex.
__________________
Regimen:
Rogaine foam
Minoxidil 5%
HW-topical III
Multi vit / fibers / DHA+EPA

Experimenteel

Jaapie is offline   Met citaat reageren
Oud 23 januari 2004, 18:05   #3
Retteketet
HaarWeb lid
 
Retteketet's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 oktober 2003
Berichten: 183
ik heb t ook gehad, mijn advies, direct stoppen met fina , WANT HET STOPT NIET INEENS!!!!!!!!!. Ik ben dr na verloop van tijd meegestopt, het probleem is ook dat het niet zomaar weer weggaat als je stopt met t medicijn. Dat zou je er dus moeten aftrainen met sporten. Zoals ik nu probeer te doen.
Denk nou niet dat ik cup C heb want zo is t ook weer niet.
Maar ik zou wel stoppen want het gaat alleen maar verder .

Sorry voor dit teleurstellende bericht van mijn kant
Retteketet is offline   Met citaat reageren
Oud 23 januari 2004, 20:16   #4
Henk21
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 16 oktober 2003
Berichten: 522
Re: Gyno

Citaat:
Originally posted by Mellie
Hey mensen,

Ik heb eigenlijk een vraag..Heb van fina bijwerking gekregen wat wel meer mensen hebben gehad. Ik heb alleen last van Gyno nu denk ik.. Mijn borsten zijn niet gegroeid maar mn tepel is wel opgezet en het voelt ook pijnlijk aan.. Hebben meer mensen dit gekregen en kan gyno gevoellig zijn? De pijnlijke plek zit echt precies bij de tepel dus lijkt me sterk dat het iets anders is.. Ik hoor het wel

Groeten,

Melv
Hoe lang gebruik je al fina?
__________________
Regime:

Intern:
Dutasteride 0,5 mg ( om de dag ),
Xandrox 15 ( om de dag )

Status; Stabilisatie
Henk21 is offline   Met citaat reageren
Oud 18 februari 2004, 20:31   #5
pupuh
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 21 augustus 2001
Berichten: 171
Hoi Retteketet,

jij schreef een tujdje terug dat je last had van borstvorming! Is dit inmiddels al weg?
Ik ben nl. weer teruggegaan van duta naar fina (1 mnd), maar de borstvorming trekt niet weg.
Zal dit nog een tijdje duren of blijf ik altijd met die borsten?
Ze zijn gelukkig niet zo erg maar wel groter en meer vet dan vroeger.

Pupuh
pupuh is offline   Met citaat reageren
Oud 18 februari 2004, 21:22   #6
Francis
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 13 mei 2003
Berichten: 229
Citaat:
Originally posted by pupuh
Ze zijn gelukkig niet zo erg maar wel groter en meer vet dan vroeger.
Had bij gebruik van fina last van borstvorming (ook niet enorm, maar de klier die van je oksel naar de borst loopt is wel fel ontwikkeld). Ben sedert begin januari compleet gestopt met het gebruik van fina (gebruik SP momenteel), maar de borstzwelling verdwijnt niet en zoals jij zegt, ik heb de indruk dat het iets toeneemt!
__________________
- 25 jaar, 2 HT's (niet tevreden)
- 2 jaar fina, mits bijwerkingen overstap naar "Alopesan 400" (2 per dag)(momenteel volledig met fina gestopt)
- op zoek naar een aanvullend middel en een manier om mijn HT's ongedaan te maken of te camoufleren
Francis is offline   Met citaat reageren
Oud 18 februari 2004, 21:46   #7
pupuh
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 21 augustus 2001
Berichten: 171
Volgens mij gaat het niet meer vanzelf over. Ook al stop je met duta of fina.
Misschien moet ik aan de oestrogeenremmers.
pupuh is offline   Met citaat reageren
Oud 18 februari 2004, 21:47   #8
Retteketet
HaarWeb lid
 
Retteketet's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 oktober 2003
Berichten: 183
bij gyno direct stoppen is dus de conclusie, bij mij is het ook niet weggegaan, ik gebruik nu overigens alleen inovate, en ben daar best tevreden over
__________________
CO FOR PRESIDENT

gebruikt inovate sinds +/- 3e week januari
1 HT bij lasereastatic 1150 stuks.
Retteketet is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2004, 09:36   #9
pupuh
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 21 augustus 2001
Berichten: 171
retteketet,

heb jij er erge last van of alleen een beetje vetophoping of zoiets?Bij mij zijn het soort opgezette kliertjes en ook bij mijn tepels. En heb je nooit over nagedacht om oestrogeenremmers te slikken of zal dit ook niet meer helpen?
pupuh is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2004, 09:43   #10
Jaapie
NW 2-
 
Jaapie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 juni 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 2.595
Je kan het natuurlijk altijd proberen, want het gaat niet zomaar weg. Probeer arimidex, wel de duurste maar tevens de beste. Daarnaast heb je nog nolvadex. Vraag het wel eerst ff aan je huisarts.
__________________
Regimen:
Rogaine foam
Minoxidil 5%
HW-topical III
Multi vit / fibers / DHA+EPA

Experimenteel

Jaapie is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2004, 11:52   #11
Jack
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 3 januari 2004
Berichten: 167
ik vroeg me af wat voor een bouw de mensen hebben die borstvorming krijgen en of deze mensen veel aan bv sportdoen, of erg op hun voeding letten, is hier een patroon in te vinden?
__________________
"Humor is all it takes"

suffers from itchy and scratchy discease....

Multivit
af en toe B-complex (b3,b5,b6,b2,b1,foliumzuur,b12)
1,25mg finasteride proscar 23-2-04
Jack is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2004, 14:07   #12
Melvin25
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 14 oktober 2003
Berichten: 155
Hey mensen,
Onder andere nick, ben effe vergeten wat de pass van Mellie is en ook mijn email adres
Ik ben onderhand een maand gestopt met fina na die klachten. De pijn in de tepel is onderhand verdwenen en ik heb het gevoel dat de borstvorming ook langzaam afneemt. Moet er wel bij zeggen dat ik ook sinds 1,5 maand veel fitness en dat het door borstspierontwikkeling minder opvalt...HEt ziet er in iedergeval een stuk normaler weer uit..Alleen geen fina voor mij meer...Misscehin binnekort aan de 6bap effe afwachten wat dat doet ..
succes mensen fijn weekend
__________________
Minox 5%
alopesan
Melvin25 is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2004, 17:14   #13
Robert18
HaarWeb lid
 
Robert18's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2001
Berichten: 827
Retteketet, je schrijft dat je tevreden bent met Innovate, kun je ons vertellen waarom?
Robert18 is offline   Met citaat reageren
Oud 28 juni 2004, 16:15   #14
high
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 318
[Finasteride] Grotere borst

ik gebruik nu ongeveer 6 maanden fina en nu kom ik erachter dat m'n borsten groter worden lijkt wel of ik er voor getrained heb en dat krijg ik ook van de vrouwtjes te horen. Wat wel lachen is..

Maar nu mijn vraag blijft dat nou doorgaan???
high is offline   Met citaat reageren
Oud 28 juni 2004, 16:49   #15
Haarmannetje
HaarWeb lid
 
Geregistreerd: 16 augustus 2002
Berichten: 4.021
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door high
ik gebruik nu ongeveer 6 maanden fina en nu kom ik erachter dat m'n borsten groter worden lijkt wel of ik er voor getrained heb en dat krijg ik ook van de vrouwtjes te horen. Wat wel lachen is..

Maar nu mijn vraag blijft dat nou doorgaan???
Voor getraind? Zijn het je spieren die groeien? Of is het echte borstvorming?
Haarmannetje is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools
Weergave Geef een waardering voor deze discussie
Geef een waardering voor deze discussie:

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
[finasteride] Bijwerkingen Lars Medicijnen/haargroeimiddelen 1577 24 juli 2019 23:26
Haarwoordenboekje Tiuri Medicijnen/haargroeimiddelen 27 25 september 2004 23:46


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 00:32.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Produced by Limelight Studios. Copyright © 2001-2024 Stichting HaarWeb.